دانلود رایگان کتاب الکترونیکی: 

۱۱ طرز فکر فوق‌العاده که هر فرد موفقی به آن نیاز دارد

 

۱۲ طرز فکر فوق‌العاده که هر فرد موفقی به آن نیاز دارد

۱۱ طرز فکر فوق‌العاده که هر فرد موفقی به آن نیاز دارد

پاسخ به سوالاتی در مورد کتاب که شاید سوال شما هم باشند:

با خواندن این کتاب چه چیزی یاد می‌گیرم؟
همیشه به ما گفته‌اند به چیزی فکر کنیم اما کسی نگفته چگونه فکر کنیم. ما قصد داریم در این کتاب به شما اموزش دهیم که چگونه همانند افراد موفق خود را رشد دهید تا به بالاترین هدف‌تان برسید. افراد موفق به جز عوامل عمومی موفقیت مهارتی دارند که باعث تمایز آنها با دیگران می‌شود. آن‌ها می‌دانند به هر چیز چگونه فکر کنند تا بهترین نتیجه حاصل شود.
آیا این کتاب چیزی شبیه به کتاب راز است؟
خیر. کتاب یا مستند راز همانطور که از نامش هم پیداست کاملا پر ابهام آموزش می‌هد که به هرچیزی فکر کنیم به همان می‌رسیم و این یک آموزش کاملا بدیهی است. اما شما در این کتاب اصول اساسی فکر کردن را یاد می‌گیرید. این اصول هیچ ابهامی ندارند و همین‌طور وقتی مثال‌های بارز آن، در کتاب زده می‌شود برای شما کاملا روشن خواهد شد. ضمنا نوع مطالب و موضوع کتاب کاملا متفاوت از موضوع راز است.
من علاقه زیادی به خواندن کتاب ندارم. آموزش تصویری ندارید؟
ما در حال تهیه آموزش‌های جذاب به صورت کلیپ‌های ویدیویی با کیفیت هستیم که قطعا می‌تواند کمک زیادی به افراد علاقه مند به این زمینه داشته باشد. اما تا زمان تولید این آموزش‌ها بهتر است شما علی‌رغم بی‌علاقگی به خواندن کتاب اقدام به مطالعه آن کنید تا برای مشاهده آموزش‌های ویدیویی آمادگی لازم را داشته باشید. همینطور به‌خاطر رایگان بودن این کتاب بهتر است از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را داشته باشید.
آیا این کتاب الکترونیکی حرف جدیدی برای گفتن دارد؟
مجموع صفحات این کتاب به ۳۰ می‌رسد و با این تعداد صفحه قطعا نمی‌توان موضوع مورد آموزش را مفصل شرح داد. اما به صورت مختصر و مفید آموزه‌های کتاب را برای شما تهیه کرده‌ایم تا اگر زمان کافی برای مطالعه چندین کتاب معمولا ۲۰۰ صفحه‌ای ندارید با خواندن این کتاب دریچه جدیدی به سوی پیشرفت برایتان باز شود.
من دقیقا نمی‌دانم کتاب در مورد چیست. لطفا کمی توضیح دهید.
همانطور که از نام کتاب پیداست می‌خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه فکر کنید. معمولا از ابتدا به ما یاد داده‌اند که باید به چه چیزهایی فکر کنیم اما هیچ‌کس به ما نگفته چگونه فکر کنیم. در قسمتی از کتاب به شما آموزش می‌دهیم چگونه می‌توانید با نگاه به چیزی در اطرافتان عمق اکتشاف را لمس کنید و این همان طرز فکری است که نیوتون و انیشتین داشتند و باعث شد تا ابد نامشان جاودانه شود. هر انسان باید به فکر خود تسلط داشته باشد به عنان مثال باید بتواند به صورت سیستمی و یا انتقادی فکر کند تا موقعیت‌های اطرافش را آن طور که هستند ببیند نه آنطور که خودش دوست دارد. شما اگر در هر جایگاه و یا هر موقعیتی که باشید باید به این ۱۱ مهارت فکری مسلط شوید تا رشد بیشتر و معنای واقعی زندگی را حس کنید بنابراین پیشنهاد ما تهیه این کتاب رایگان است تا خودتان متوجه شوید زندگی چقدر جای پیشرفت برایتان دارد.
آیا شما تضمین می‌کنید که بعد از خواندن این کتاب به موفقیت برسم؟
بله اما یک شرط دارد. اگر من بی قید و شرط تضمین کنم قطعا کار درستی نکرده‌ام زیرا در این کتاب کارهایی هست که باید انجام دهید و منتظر نتیجه باشید وگرنه دانستن اطلاعات این کتاب به تنهایی مثل داشتن مقدار پول زیادی است که مال خودتان نیست و هیچ دردی را از شما دوا نمی‌کند. شما اگر آموزه‌های این کتاب را به کار گیرید هیچ نیازی به تضمین من هم نیست زیرا به بلاترین درجات موفقیت خواهید رسید.
اطلاعات فنی کتاب مثل: حجم و فرمت فایل مورد نظر و همچنین نویسنده کتاب چیست؟
فرمت فایل به صورت PDF است و حجم آن ۴.۸ مگابایت می‌باشد که دانلود آن با اینترنت پرسرعت حدود ۳ ثانیه طول می‌کشد. نویسنده کتاب: مهدی فرخیان
چرا برای دانلود ایمیل من را می‌خواهید؟
ما علاقه‌مند هستیم تا تاثیر مطالعه کتاب را از نزدیک شاهد باشیم بنابراین چنین راه ارتباطی را در نظر گرفتیم تا بتوانیم شما را برای رشد و پیشرفت پیگیری نموده و سوالات و ابهامات شما را برطرف کنیم. در ضمن ایمیل شما کاملا برای ما ارزشمند است و ما از ارسال پیام‌هایی که برای شما مزاحمت ایجاد کنند خودداری می‌کنیم.