به صفحه دانلود کتاب الکترونیکی پدر و مادر یک قهرمان باشید خوش آمدید. شما می‌توانید به صورت کاملا رایگان ( و حتی بدون دادن آدرس ایمیل ) این کتاب را دانلود کرده و از آن نهایت استفاده را ببرید. با کلیک یا تاچ روی دکمه زیر به صورت مستقیم به کتاب دسترسی خواهید داشت.

 

نسخه رایگان پدر و مادر یک قهرمان باشید

 

[su_button url=”https://zehnology.com/ebook.pdf” target=”self” style=”default” background=”#f44336″ color=”#FFFFFF” size=”3″ wide=”no” center=”yes” radius=”auto” icon=”” icon_color=”#FFFFFF” text_shadow=”none” desc=”” onclick=”” rel=”” title=”” id=”” class=””]دانلود رایگان نسخه الکترونیکی[/su_button]

 

با این حال اجازه دهید تا من یعنی مهدی فرخیان کمی شما را با محتوای این کتاب آشنا کنم بنابراین با من همراه باشید.

 

به سوالات زیر پاسخ دهید و اگر پاسخ شما مثبت بود این کتاب برای خودتان نوشته شده است:

+آیا فرزند شما رفتارهایی از خود نشان می‌دهد که شما را متعجب می‌کند؟

+آیا فرزندتان به شما وابستگی زیادی دارد؟

+آیا فرزند خجالتی و کم اعتماد به نفس دارید؟

+نگران آینده شغلی و تحصیلی و عاطفی فرزند خود هستید؟

+دوست دارید تربیت صحیح فرزند را به طور حرفه‌ای یاد بگیرید؟

 

اگر پاسخ شما بله است قطعا این کتاب را دانلود کنید. علاوه بر این حتی اگر فرزند بزرگسال دارید و یا هنوز فرزندی ندارید این کتاب می تواند به شما در پیدا کردن منشا بسیاری از رفتارهای خودتان، فرزند بزرگسالتان و حتی همسرتان کمک کند.

 

بررسی کیفیت:

از آن‌جایی که کتاب‌های الکترونیکی به راحتی در دسترس قرار می‌گیرند احتمالا مطالعه آن‌ها آنقدر به تعویق می‌افتد که پس از مدتی کاملا فراموش می کنیم که چنین کتابی وجود داشته، چه برسد آن‌که از محتوای آن استفاده کنیم. به همین دلیل در طراحی این کتاب دقت بسیار زیادی به خرج داده شده و با متد روز دنیا همخوانی دارد تا شما بتوانید با یک نگاه کوتاه مدت ( روزی ۵ دقیقه ) محتوای مفید درون کتاب را در ذهن خود تثبیت کنید.

این کتاب علاوه بر محتوای مفیدی که در خود جای داده است شما را به مقاله‌های مفیدی که نقش مکمل کتاب را دارند متصل می‌کند و باز هم این مقاله‌ها رایگان هستند. بنابراین حتما این کتاب را مطالعه کنید و از منابع مکملی که در آن معرفی شده‌اند نهایت استفاده را ببرید.

 

در انتهای این کتاب سوپرایزی در نظر گرفته شده است که شاید در حال حاضر هزینه‌های بسیاری را برای شما دربر داشته باشد اما شما با مطالعه این کتاب به صورت رایگان آن را دریافت خواهید کرد.

 

نویسنده: مهدی فرخیان ( موسس و مدیر وبسایت ذهنولوژی )

 

خبر خوب:

کتاب الکترونیکی پدر و مادر یک قهرمان باشید نسخه چاپی هم دارد. در واقع شما در کتاب الکترونیکی چکیده‌ای از مطالب کتاب چاپی را می‌خوانید اما با این حال خود به تنهایی محتوای دست اول و کاملا مفیدی را ( در حد یک کتاب مستقل ) به شما ارائه می‌کند.

شما می‌توانید با کلیک ( تاچ ) روی دکمه زیر به صفحه تهیه کتاب وارد شوید.

[su_button url=”https://zehnology.com/product/be-the-hero-of-your-parents/” target=”self” style=”default” background=”#f44336″ color=”#FFFFFF” size=”3″ wide=”no” center=”yes” radius=”auto” icon=”” icon_color=”#FFFFFF” text_shadow=”none” desc=”” onclick=”” rel=”” title=”” id=”” class=””]تهیه کتاب چاپی پدر و مادر یک قهرمان باشید[/su_button]